شال و روسری‌های مناسب فصل بهار

فصل بهار هم روزهای گرم و هم روزهای خنک دارد. به جز روزهای گرمی که مثل تابستان هستند، برای آب و هوای معتدل بهاری می‌توانید از شال و روسری‌هایی با جنس، نخی، ابریشم، نخ وارداتی، نخ بامبو، حریر نخ و نخ وال استفاده کنید. پیشنهاد می‌شود در فصل بهار از شال و روسری‌های رنگ روشن و طرح‌های شاد استفاده کنید. 

شال و روسری مناسب فصل تابستان

هیچ چیزی بیشتر از یک شال و روسری ضخیم و گرم نمی‌تواند در روزهای گرم تابستانی آزاردهنده باشد. جنس شال و روسری مناسب فصل تابستان جنس نخ است، به جز آن می‌توانید از جنس‌های حریر، نخ بامبو و یا جنس نخ ابریشم هم استفاده کنید. روسری‌های نخ گارزا و لنین هم برای فصل تابستان بسیار مناسب هستند.

جنس شال و روسری مناسب فصل پاییز

در فصل پاییز که هوا معتدل است و کم، کم به سمت سرد شدن پیش می‌رود، به جز جنس شال و روسری‌هایی که برای فصل زمستان مناسب هستند، می‌توانید از جنس ویسکوز یا جنس کتان هم استفاده کنید. شال و روسری‌های نخ گارزا، نخ وارداتی، نخ پاییزه، کرپ نخ مناسب روزهای معتدل پاییزی هستند. شما می‌توانید شال و روسری‌های مناسب فصل پاییز و زمستان را در این لینک مشاهده کنید.

شال و روسری‌های گرم مناسب فصل زمستان

در روزهای سرد زمستان و پاییز یک شال و روسری گرم می‌تواند حس خوبی به وجود بیاورد. جنس موهر، مخمل، پشمی و شال‌های دولایه نخی از گزینه‌های مناسب این فصل به حساب می‌آیند.